Меню

нашого кафе

Проживання

на базі

Додаткові

послуги

українська

російська

 ( 068) 853-43-51

 (097)  237-18-21

Цікаві відомості про мінеральну воду

 

За даними Всесвітньої організації здоров’я близько 90% усіх хвороб людства тим чи іншим чином пов’язані з якістю питної води. Швидке зростання промисловості, глобалізаційні процеси та погіршення екології призвели до того, що найбільший скарб людства втрачає свої властивості. Тим більшою стає цінність чистої, джерельної води з природних оаз, вільних від заводів, фабрик, виробничих об’єднань. Що вже казати про мінеральну лікувальну воду Сатанова «Нафтуся». Випещена Медоборами, хвойними лісами, чистим гірським повітрям цілюща «Нафтуся» лікує серцево-судинні, нервові, ендокринні, імунні хвороби. А також підвищує опірність організму і стійкість до вірусів, стресів, хвороб.

 

Оповідки про Сатанівську воду передавалися з покоління в покоління декілька століть, але справжнє визнання і наукова аргументація її цілющих властивостей припадає на ХХ століття. При бурінні свердловини для води в 60-х роках минулого сторіччя з землі вдарив фонтан висотою у декілька десятків метрів. Струмінь не спадав більше тижня, аби зупинити виверження води довелося засклепити свердловину у бетон. Феєричне «пробудження» «Нафтусі» вкотре привернуло увагу місцевих жителів до води. Серед них була місцевий фармацевт, пані Нестерова. Вона зібрала зразки та відправила їх на дослідження в наукові-дослідні інститути. Результат був несподіваним і перевершив усі сподівання і здогадки. «Нафтуся» за своїм мінеральним складом не поступається трускавецькій мінеральній воді, а в деяких показниках навіть перевершує її!

 

На сьогодні сатанівська «Нафтуся» - національний бренд. В околицях Сатанова розбудована державна та приватна курортно-рекреаційна інфраструктура. Свої послуги по оздоровленню і організації відпочинкового дозвілля надає і готель «Заграва». До ваших послуг риболовля, майданчики для активного відпочинку (волейбол, теніс), сауна, зона для урочистих подій. На території пробурена свердловина глибиною 90 метрів, вода поступає у крани готелю. У вас є чудова можливість залишити на деякий час свої турботи, насолодитися відпочинком на природі, і водночас оздоровитися цілющою сатанівською «Нафтусею».

 

Хмельницька область

Городоцький район

смт. Сатанів

с.Мартинківці

База відпочинку Заграва

Заграва

база сімейного відпочинку

 (068) 853-43-51

e-mail: zzagrava@gmail.com